Belle Volume Glue (5g)

By Belle
Hinnang:
95% of 100
€21.95
Toode lisatud ostukorvi
Please enter a quantity greater than 0
Toodete salvestamiseks logi palun sisse või loo uus konto

Belle Volume Glue ripsmeliim on loodud spetsiaalselt volüümripsmete paigaldamiseks aga töötab suurepäraselt ka klassikaliste ripsmepikendustega.

* Väga kiiresti kuivav (1 sek)
* püsivus 3-4 nädalat
* liim ei liigu mööda lehvikut üles
* Ideaalne viskoossus

Olles kasutuses tuhandete ripsmetehnikute poolt üle maailma nii Belle oma brändi, kui private-label brändide nime all, on see ripsmepikenduste liim üks parimaid, mis maailmas saadaval. Väga kiire kuivamise aeg (1 sek), väga hea püsivus (3-4 nädalat) ja vähe liimiaure. Haakub ripsmetele hetkega. Professionaalsetele ripsmetehnikutele.

Ideaalsed töötingimused:
Niiskustase: 20%-60%
Temperatuur: 20-25ºC

 

NB: Hoiustamine

Liimiomaduste parima kvaliteedi säilitamiseks on tootja poolne soovitus hoiustada Belle ripsmeliime väljaspool kasutusaega alati liimiga kaasas olevas tõmblukuga kotis, suletuna koos kuivendamiseks mõeldud silica geeliga, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Ripsmeliimi mitte hoiustada külmkapis.

Ideaalne ruumitemperatuur liimi hoiustamiseks on 18-25ºC ja õhuniiskus 50%~60%. Liimi kokkupuude õhuga muudab liimi viskoossust (ette nähtud vedelast olekust kleepuvamaks). Liimi parima kvaliteedi säilitamiseks veendu pärast igat kasutuskorda, et liimi kork oleks õhukindlalt suletud. Selleks puhasta peale igat kasutuskorda enne liimi korgi sulgemist liimipudeli otsik ja kork liimijääkidest. Liimi ei ole tohiks hoiustada kõrvuti liimiprimeri ja eelhooldusvahendiga (pre-treatment) kuna need tooted kiirendavad liimi kuivamist.

Parimad omadused säilivad avatud liimil ühe kuu. Raputa enne igat kasutuskorda.

  • Tasuta transport tellimustele alates 69€ (Eesti)

  • Tellides E-R enne 15:00 saad paki kätte järgmisel päeval

  • Paki toovad turvaliselt kohale SmartPOST, Omniva, DPD pickup ja DPD kuller. Hind al 2.25€

  • Soome kohaletoimetus: Matkahuolto, POSTI pakiautomaadid, postkontorid ja DPD kuller. Hind al 4.95€. Tasuta al 99€ tellimustele