Liimi primerid

Ripsmeliimi primerid aitavad sind hädast, kui sinu tööd hakkavad mõjutama niiskuse ja temperatuuri kõikumised ruumis. Need primerid kivistavad ripsmeliimi kiiremini ja tagavad ripsmepikendustele parema püsivuse.

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. 27
  Toode lisatud ostukorvi
  Beauty Farmers Glue Mate (5mL) Brush type

  Liimi primer kasutamiseks naturaalsetel ripsmetel.

  kiire haakuvus + hea püsivus.

  Tänu oma väga aluseline koostisele, neutraliseerib Glue Mate naturaalse ripsmekarva happe ja muudab selle väga aluseliseks. Tänu sellele, toimub naturaalse ja kunstkarva vahel eriti kiire haakumine.

  Glue Mat

 2. 10
  Toode lisatud ostukorvi
  Belle Pre-Care Glue Primer (15mL)
  Belle Pre-Care Glue Primer aitab sind hädast, kui sinu tööd hakkavad mõjutama niiskuse ja temperatuuri kõikumised ruumis. See kivistab ripsmeliimi kiiremini ja tagab ripsmepikendustele parema püsivuse.

  * Kiirendab ripsmeliimi kivistumise aega
  * Parandab ripsmepikenduste püsivust
  * Töötab kõig
 3. 3
  Toode lisatud ostukorvi
  Beauty Farmers Glue Accelerator (15mL)
  Beauty Farmers Glue Accelerator (primer) aitab sind hädast, kui sinu tööd hakkavad mõjutama niiskuse ja temperatuuri kõikumised ruumis. See kivistab ripsmeliimi kiiremini ja tagab ripsmepikendustele parema püsivuse.
 4. 1
  Toode lisatud ostukorvi
  Jovisa Adhesive Primer (17mL)
  Jovisa Adhesive Primer aitab sind hädast, kui sinu tööd hakkavad mõjutama niiskuse ja temperatuuri kõikumised ruumis. See kivistab ripsmeliimi kiiremini ja tagab ripsmepikendustele parema püsivuse.

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas