About us

Teretulemast Lashtrays.ee ripsmetehnikute veebipoodi.

Lashtrays on loodud koos professionaalsete ripsmetehnikutega, et tuua nii uutele, kui kogenud tehnikutele parimad töövahendid, mida ripsmepikenduste maailmas pakkuda on. Meie eesmärk on teha ripsmepikenduste turg läbipaistvamaks ja kvaliteet stabiilsemaks, seega oleme veebipoodi koondanud vaid tootjate oma brändid, välistades võimaluse, et private label kaubamärgi taga vahetub tootja ning toodete omadused muutuvad

Igal ripsmetehnikul on oma individuaalsed töövõtted ja harjumused, mistõttu ei sobigi ühe tootja tooted universaalselt kõigile. Sel põhjusel pakume mitme erineva tootja ripsmepikendusi, liime ja palju muud, et leiaksid just Sinule sobivad töövahendid. Tegime koos professionaalsete ripsmetehnikutega pimetesti 40 ripsmepikenduste tootja toodetele ja leidsime brändid, mis tõesti ripsmetehnikutele sobivad. Need brändid on Lashtraysi alustala, mille kvaliteedi taga seisavad pika kogemusega, globaalselt hinnatud brändid.

Lashtraysis peame kõige olulisemaks ripsmetehnikute hinnangut toodetele, mistõttu võidki pea iga toote juurest leida kohalike tehnikute hinnanguid proovitud toodetele. Usume, et kõigil tehnikutel on enne uue toote proovimist hea ka teiste kasutajate hinnanguid lugeda, teades seejuures, kas hinnangu andnud tehnik teeb samuti näpuvahel lehvikuid, või hoopiski liimiribal.

Sinu käsutuses on spetsiaalselt ripsmetehnikutele loodud veebipood, ülikiire kohaletoimetus ja maailma kõige sõbralikum Eesti klienditeenindus (: